21.11.2013

Konkurs z Pluplu - Wyniki!!!


Bardzo dziękuję Wam za udział i zainteresowanie konkursem. Wśród wszystkich nadesłanych  komentarzy wybraliśmy te najciekawsze, wyróżniająceNagrodę główną - pieluszkę wielorazową marki Pluplu otrzymuje Zuza Duszyńska za fantastyczne propozycje zmodernizowania pieluszki wielorazowej. Przy okazji zapraszam na jej bloga  o tu KLIK.

Nagrodę pocieszenia otrzymuje Zuza Jakus za trafną obserwację rzeczywistości, na którą i ja i ona się nie zgadzamy!Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom i proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia adresów do wysyłki.

A oto komentarz Zuzy Jakus, pod którego głównymi tezami podpisuję się rękami i nogami ;) :

Pieluchuję wielorazowo i jak dla mnie pieluszki mają wszystkie cechy, których od nich oczekuję czyli są wygodne, kolorowe, ekologiczne i ekonomiczne. Jedyna rzecz, której mi w nich brakuje, nie do końca jest ich cechą. Mianowicie, pieluszki powinny być dofinansowane przez państwo! Choćby w 50 procentach :) państwo by ochroniło swoje środowisko, a ludzie mieliby więcej pieniędzy żeby napędzać inne dziedziny gospodarki, bo jednorazówek by nie kupowali. No a jeśli już nie dofinansować to przynajmniej znieść VAT! Kto to widział taki VAT na produkt dziecięcy. Owszem, jest to pewien rodzaj luksusu (luksus=wysoki podatek???), ale luksusu tylko dla pupy malucha i nie jest to powód by tak pieluszki opodatkować :)
Amen!

3 komentarze:

AM pisze...

Gratuluje :D

tusia banaś pisze...

Gratuluję, a z Zuzą się zgadzam w zupełności. Państwo powinno dbać o środowisko.

Demostenes pisze...

O! Dziękuję bardzo! To się nie spodziewałam :D

Zuza