22.11.2013

Festiwal i warsztaty muzyczne dla dzieciJak co roku w okolicach grudnia rozpoczął się dla nas czas wzmożonej pracy i czas przygotowań. Jedni przygotowują prezenty i robią porządki, a my dopracowujemy aranże i szlifujemy riffy. Na czwartkowej próbie nasze przygotowania do zbliżającego się Festiwalu Mikołajki Folkowe [KLIK] podpatrywała ekipa Telewizji Lublin.
Na warsztaty muzyczne dla dzieci 

 WSZYSTKO GRA! 
 zaprasza Orkiestra św. Mikołaja!

Mikołaje z Orkiestry grali koncerty dla dzieci w Programie III Polskiego Radia i Filharmonii Narodowej w Warszawie, ale na Mikołajkach Folkowych takie warsztaty poprowadzą po raz pierwszy!
Odpowiedzą m.in. na pytania czy skrzypce - skrzypią, bębny -  bębnią, piszczałki - piszczą, a struny - strunią? Skąd się wzięła muzyka? Czy to dzieci wymyśliły instrumenty? Czy na skrzypcach i basach trzeba się uczyć czy też można od razu grać? 

Muzycy Orkiestry maja za sobą dziesiątki występów i audycji edukacyjnych w szkołach i przedszkolach. Podczas warsztatów stworzą z dziećmi Mikołajkową Kapelę.
Bogdan Bracha i Marcin Skrzypek zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat w niedzielę, 8 grudnia do Chatki Żaka, od 13:00 do 14:30. Wstęp wolny! Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Szczegóły na stronie www.mikolajki.folk.pl w zakładce BILETY.
1 komentarz:

Mama Kubusia pisze...

ale Ci fajnie .... :) :) :)