13.05.2014

Wracamy na trasę

Co mam w torbie?

I znów spędzamy weekendy w busie. Tym razem pojechaliśmy niedaleko, bo w okolice Warszawy, na zaproszenie klubu tenisowego z Brwinowa. 

Na zdjęciu powyżej kompletna zawartość torby Córy. Na jeden dzień...


Kiedy jedziemy na koncert nie zawsze wiem w jakich warunkach przyjdzie nam spędzić te kilka godzin. Dlatego zawsze muszę być przygotowana np. na to, że na miejscu imprezy nie będzie wody, albo garderoby czy na różne inne wypadki - okołocórowe.  Od lewej na dole:
1. pieluszki tetrowe x3 
2. krzesełko do karmienia kieszonkowe
3. otulacz pupus
4. pieluszki kieszonki bobolider x4
5. poduszeczka
6. kocyk

W środku:
7. flanelcia (zamiast ręcznika)
8. chusteczki suche
9. pieluszki Muumi x2
10. chusteczki Dada

Na górze:
11. pokrowiec na żywność i torba Beaba
12. przewijak turystyczny Beaba
13. podkład do przewijania
14. woreczek PUL na brudy (zapasowa reklamówka na śmieci itp.)
15. żel antybakteryjny do rąk
16. mydełko w płynie
17. krem na każdą pogodę Babydream
18. termometr
19. gruszka
Martwiłam się jak Hania zniesie tę wyprawę. Obawiałam się, że będzie marudziła w busie. Miałam nadzieję, że szybko zaśnie i jakoś dojedziemy. Zasnęła, ale jeszcze w domu w trakcie pakowania...Jak zwykle niepotrzebnie się martwiłam. Hania tylko troszkę marudziła, ale większą część trasy przespała, zgodnie z planem. 

Do Brwinowa zajechaliśmy przed 17:00. Pogoda ładna, choć nie było zbyt ciepło. Na szczęście nie padało i na imprezę dotarło sporo ludzi. Najpierw odbywały się jakieś rozgrywki tenisowe, czy coś. A na "deser" zaplanowano nasz koncert.


Kiedy ja działałam na scenie, Hania z tatusiem oglądali zawody. Córa była bardzo zainteresowana zawodnikami, ciągle wskazywała paluszkiem na piłki i mówiła z przejęciem "paaa!" 


Koło 20 było po wszystkim. Spakowaliśmy instrumenty, chwilkę porozmawialiśmy z gospodarzami imprezy i wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Żegnaliśmy się przy tym pięknym zachodzie słońca. Bez problemów i dość sprawnie przejechaliśmy całą trasę, 230 km do domu. Hania cały czas spała, obudziła się dopiero pod domem ;). 


A Wam jak minął weekend?

5 komentarzy:

Skikolka pisze...

Właśnie spakowałam torbę moich dzieci, bo jutro je zabieram do babci na dwa dni. Torba dla małej jest chyba jeszcze bardziej opasła niż Wasza, lub bardzo podobna. Z synem już nieco mniej, ale bluzki i spodnie na zmianę też muszę wziąć ;)
U nas w podróży młodsze dziecko zachowuje się lepiej od starszego. Młodsze śpi. A starsze co chwilę wymyśla powód na przystanek... A co będzie później?... ;)

malgorzata stryjecka pisze...

no prosze jaka grzeczna Hania :)

Violianka pisze...

po mamusi ;)

Aneczka pisze...

Hej! Świetna rodzinna wyprawa. My załapaliśmy się na piękna pogodę w Bieszczadach!

Beata B pisze...

To ja myślałam, ze to my dużo podróżujemy ;)
Kochana, wpadłam, żeby przypomnieć o sobie. Dużo się działo i teraz z Zoś budujemy nowy kącik w blogosferze. Może i tam zagościsz? http://codziennosc-malego-czlowieka.blogspot.com/