20.12.2013

Wyniki konkursu


Zapraszam na posta z wynikami konkursu! :D

Przyznaję, zazdrościłam Wam. Nie dość, że mieliście okazję trochę pofantazjować, pomarzyć sobie i pomyśleć o najwspanialszym, wymarzonym prezencie mikołajkowym, mogliście również wygrać super nagrody od ecocroco, MaBiBi i Violianki. 

W komentarzach konkursowych najczęściej wspominaliście o zdrowiu, o tym, że marzycie, aby powróciło, nie opuszczało Was, żeby po prostu było. I ja życzę sobie i całej mojej Rodzinie przede wszystkim zdrowia!

Większość z Was narzekała także na brak czasu, brak wspólnie spędzanych chwil z dziećmi, mężem, żoną, żaliliście się na zabieganie i ciągłą gonitwę. Na szczęście zbliżają się święta i może dane nam będzie nadrobić te ostatnie tygodnie, miesiące i spędzić trochę czasu z najbliższymi. Tego czasu naprawdę nie można przecenić. Czas podarowany drugiemu człowiekowi to najpiękniejszy i najdroższy dar.

Część z Was marzy o rzeczach materialnych, konkretnych przedmiotach, które ułatwiłyby Wam życie, ale i o takich, dzięki którym w końcu wróciłoby ono do normy. Niektórym wyobraźnia podsuwała naprawdę przepiękne, bogate wizje!

Chciałabym i życzę aby wszystkie Wasze, nasze marzenia się spełniły i żebyśmy pod choinką znaleźli wszystko to, co sprawi, że będziemy w końcu szczęśliwi i spełnieni. 

Nagrody otrzymują:- zabawka z kauczuku od sklepu ecocroco.pl pojedzie do Karoliny Mojsy 


- czapka Elfia od MaBiBi pojedzie do Mamy Filipka- ochraniacz na fotelik Close od Violianki pojedzie do Weci


Gratuluję i dziękuję za udział wszystkim uczestnikom!

Czekam na Wasze adresy do wysyłki nagród do niedzieli 22.12.2013 do godziny 12:00. Jeśli nie skontaktujecie się ze mną do tego czasu, nagrody przejdą na innych uczestników konkursu, których wybiorę osobiście. Piszcie na adres violiankabloguje@gmail.com lub korzystajcie z formularza kontaktowego na blogu.

A ze wszystkimi, którzy mieszkają w Lublinie do zobaczenia na niedzielnej Pozytywce w Chatce Żaka!


1 komentarz:

Aneta Sawicka pisze...

oo Violianko niezwykle mi miło:) wyślę Co na maila mój adres:) Ciekawe jak Filipek będzie wyglądał w tej czapce:D