17.03.2017

Zapraszam na warsztaty - UWAGA KONKURS


Powoli przygotowuję się na spotkanie w klubokawiarni Fika w Lublinie. Zapraszam na krótki post, w którym zobaczycie co dla Was szykuję ;).Mój nowy nabytek - chusta kółkowa Little Frog.

Od rana mam dobry humor! I cała nasza rodzinka. Czujemy wiosnę w kościach. To mój ulubiony czas w roku, kiedy po zimowym chłodzie i głodzie przychodzi okres obfitości, wszelkich. Już zaczynamy coroczne planowanie działań w naszym "Miejscu Mocy" jak od niedawna zaczęłam nazywać naszą działkę. Zbliża się koniec tygodnia, popiątek, niedziela na działce to chyba dobry pomysł?

Ale zanim odpłynę w świat fantazji by snuć plany co by tu jeszcze na działce zdziałać, trzeba się zabrać do roboty. Pomaga mi oczywiście, dzielnie, nasz mały Kazio. Przyzwyczajamy się do nowej chusty, która okazuje się być mało wygodna, ale za to przydatna kiedy młody żąda bliskości, a mnie terminy gonią i nie mogę powolić sobie na swobodne tulenie.. polecam ;) 

Bujaczek Bright Starts też ratuje mamę ;).

W najbliższą środę, 22 marca zapraszam Was na spotkanie, podczas którego postaram się przekazać najważniejszą wiedzę, garść porad i kilka ciekawostek pieluszkowych. Będzie można zobaczyć i nawet pomacać różne wielopielo - firm polskich i zagranicznych, a także kilka pieluszkowych "zabytków", które znajdują się w mojej kolekcji. 
Tematy, które zostaną poruszone na warsztatach:
1. Omówienie podstawowych systemów pieluszkowania. 
2. Omówienie zasad pielęgnacji pieluszek wielorazowych.
3. Przedstawienie kilku wiodących polskich firm.
4. Nauka składania tetry.
5. Prezentacja pieluszek różnych firm i systemów.
6. Przedstawienie idei i działalności lubelskiej Pieluchoteki WieloLub. 
7. Q&A oraz "macanki".

Postaram się przygotować dla Was ciekawą prezentację i odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania. Mam nadzieję, że mi się to uda, uczestnicy warsztatów i organizatorzy będą zadowoleni, a spotkania nabiorą regularnego charakteru. 
Podczas najbliższych warsztatów będziecie mogli zapoznać się z ideą Pieluchoteki "WieloLub", którą mam okazję prowadzić. Zabiorę ze sobą dwa zestawy pieluszek, gotowych do użycia, bo może znajdą się Mamy, które od razu zechcą przetestować wielopielo na swoich pociechach? Do wypożyczenia będzie zestaw Newborn 01, oto on:


od lewej

1. otulacz Weehuggers Babyblooms rozmiar nb
2. otulacz wełniany ecodidi, rozm. nb
3. otulacz PUL Billou, rozm. nb
4. pieluszka Mothercare, Smart Nappy, rozm. nb
5. kieszonka minky Pupus, rozm. nb
6. kieszonka minky Pupus, rozm. nbRównież rodzice maluszków w rozmiarach większych będą mogli wypożyczyć zestaw w rozmiarze OS, oto on:


od lewej:

1. wkłady mikrofibrowe
2. białe otulacze PUL rozm. S/M (CottonBottoms - nb)
3. otulacze rozm. OS, PUL, Billou "wróżki" i Babyetta "zielony"
4. otulacz rozm. OS, minky, Pupus "ptaszki"
5. kieszonka OS, PUL, Ecopepette "sówki"
6. pieluszka AIO, TotsBots, rozm. OS "sówki"
7. pieluszka SIO, Close Parents, V1, rozm. OS biały
8. kieszonka OS, PUL, Ecopepette "listki"
9. kieszonka OS, PUL, Pluplu "wzorki"

Ponad to, przygotuję wybór wkładów (prefoldy, bambusowe, mikrofibra), do wyboru. Zachęcam do odwiedzenia strony Pieluchoteki na fb tutaj gdzie możecie obejrzeć całą kolekcję pieluszek, które są do wypożyczenia. Jeśli któraś "piękność" szczególnie przypadnie Tobie do gustu napisz, zapytaj czy jest dostępna, a jeśli będę ją miała "na stanie" będziesz mogła ją wypożyczyć. Nie wszystkie pieluszki są obecnie dostępne, bo pierwszy zestaw właśnie testuje Agata z synkiem Frankiem. Idzie im całkiem fajnie i liczę na to, że już przy wielopielo zostaną. 

 Zatem serdecznie zapraszam Was na spotkanie
 Wielo-gadki z Violianką. Tutaj macie najważniejsze informacje:


TERMIN: 22.03.2017, godz: 13:00

KOSZT: 20 zł/os


ZAPISY: liczba miejsc jest OGRANICZONA, 
dlatego prosimy o rezerwacje
telefoniczne 81 565 02 15
mejlowe info@fika.lublin.pl.

oraz wpłatę 20zł/os na konto:
Olga Załuska
ul. Kasztelańska 31, 20-810 Lublin
63 1140 2004 0000 3902 7668 7796


UWAGA KONKURS
Aby zachęcić większą liczbę osób do odwiedzin w Fice, przygotowałam LOTERIĘ! Każda osoba, która weźmie udział w środowym spotkaniu będzie miała szansę wylosować super nagrody. Zobaczcie co przygotowaliśmy ze sponsorami:


Zobaczcie z bliska co czeka na szczęśliwca. Pieluszka kieszonka polskiej firmy Nanolo ufundowana przez sklep "u Mili" z Lublina, myjka i pieluszka tetrowa od producenta pieluszek firmy "Katal" z Lublina oraz para ręcznie robionych niedrapek i paputków dla niemowlaka ode mnie. Myślę, że LOTERIA będzie stałym elementem naszych spotkań pod szyldem Wielo-gadki z Violianką. 
Ważna informacja dla rodziców - możecie zabrać na warsztaty swoje maluszki. Podczas spotkania będą mogły pobawić się w bawialni, która w trakcie i po warsztatach jest bezpłatna. Ja oczywiście także będę z moim kawalerem Kazem, który mam nadzieję będzie baardzo grzeczny i pozwoli mamusi poprowadzić spotkanie. Torba już spakowana, więc do zobaczenia!


Brak komentarzy: